Українські та грузинські військові моряки провели спільні тренування у Чорному морі. ФОТО

-

Читайте также

В акваторії Чорного моря українськими моряками разом з грузинськими колегами з Берегової охорони та Департаменту прикордонної поліції Грузії було проведено навчання типу PASSEX, повідомила служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил ЗСУ.

Метою заходу було підтримання безпеки в Чорному морі, вдосконалення навченості і взаємосумісності екіпажів кораблів ВМС України та грузинських військових моряків для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп.

Під час виконання тренування у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, порятунок людини, що випала за борт та передача вантажів. Також відпрацьовували практичні дії з буксирування.

З української сторони до навчання типу PASSEX було залучено патрульний катер типу Айлед «Слов’янськ». Грузинська сторона також задіяла катер типу «Айленд» «Очамчірі» Берегової охорони Грузії та патрульний катер «Сухумі» Департаменту прикордонної поліції.  

Усі елементи навчання було сплановано та відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО.

Як повідомляла група «ІС», спецпризначенці ВМСУ відпрацювали «підозріле» судно.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Новый фронт»: Лукашенко вновь заговорил об «украинской угрозе»

Самопровозглашенный «президент» Беларуси Александр Лукашенко, похоже, окончательно влился в российский внутриполитический мейнстрим, основными актуальными характеристиками которого являются тезисы о...