Українські спецпризначенці змагалися за звання кращого: опубліковано фото

-

Читайте также

Протягом двох тижнів на базі Навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій ЗСУ військовослужбовці демонстрували свої вміння та навички під час виконання завдань. Перемогу здобули бійці 8 полку спеціального призначення ССО, йдеться у повідомленні на сторінці підрозділу в соціальній мережі Facebook.

«Важкі погодні умови, неоднорідний і часто важкий для подолання рельєф, підрозділи протидії та професіоналізм суперників змусили наших операторів викласти себе на повну, продемонструвати неабияку витримку, підготовку, хитрість та кмітливість на шляху до перемоги», — йдеться у повідомленні 8 полку спеціального призначення ССО.

Під час змагань було багато задач, максимально наближених до бойових. Серед них: засідка, наліт, диверсія та комплексні етапи, що включали в себе багато практичних завдань.

«Дякуємо нашим друзям-побратимам з інших підрозділів за потужну конкурентну боротьбу. Та пам’ятаємо, що незважаючи на результати змагань, ми робимо одну справу: захист незалежності, недоторканості та суверенності нашої Держави. Слава Україні!», — сказано у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як підрозділ ССО ЗСУ готується до вступу в Сили реагування НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні. ВІДЕО

Лукашенко не вірить путіну і засилає своїх агентів до російського війська. Українські спецслужби затримали найманця приватної військової кампанії, який...