Українські спецпризначенці відпрацювали абордажні дії на британському есмінці «Defender». ФОТО

-

Читайте также

Сили Спеціальних Операцій України, Великої Британії та США провели спільне тренування на есмінці «Defender» Королівського Військово-морського флоту. Про це інформує прес-служба 73 морського центру СпП ім кошового отамана Антіна Головатого.

Зведена абордажна група спеціальних операцій відпрацювала абордажні дії, які полягають в неочікуваному для противника захопленні судна.

Також абордажні дії використовуються для звільнення кораблів від піратів, пояснили у 73 МЦ СпП.

Цей захід в черговий раз довів, що Сили Спеціальних операцій Збройних Сил України здатні виконувати завдання на рівні з колегами з НАТО, йдеться у повідомленні, у якому наголошується, що оператори 73 морського центру гідно увійшли до міжнародної сім’ї SOF та показали, що в будь-який момент готові до проведення спільних операцій.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, нещодавно спецпризначенці ЗСУ провели нічні навчання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Липень в Україні завершується зливами

В Україні наприкінці липня та на початку серпня після виснажливої ​​духоти очікуються бурі, можливі грози зі зливами та сильним...