Українські спецназівці отримали від США наметове містечко вартістю $1,5 млн. ФОТО

-

Читайте также

142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій ЗСУ, що на Житомирщині, отримав від США наметове містечко вартістю 1,5 млн доларів.

Про це йдеться у повідомленні Посольства США в Україні, пише «УНІАН».

«Нещодавно США надали навчально-тренувальному центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України наметове містечко вартістю 1,5 млн доларів», — йдеться у повідомленні.

При цьому, як сказано у повідомленні на сайті американського посольства, під час церемонії передачі українським Силам спецоперацій наметового комплексу типу «Аляска», командир Європейського командування Сил спеціальних операцій США генерал-майор Кірк Сміт заявив, що радий тому, що США допомагають Україні.

«Хоча це може здатися дуже невеликою річчю – у плані наметів та приміщень, у яких солдати можуть жити, під час навчань – ми розуміємо, як і ви розумієте, наскільки важливо зробити міцним фундамент для їхнього навчання. Все починається з дуже міцної, стійкої основи. Немає кращої аналогії для цього, ніж бетон, який заливають під ці намети. Також важливо, щоб у вас була вся інфраструктура для забезпечення цих наметів електрикою і теплом», — заявив він.

Як повідомляла група «ІС», Сили спецоперацій тепер мають авіаційну ескадрилью за стандартами НАТО.

Свежее

росія вивезла тисячі ув’язнених із Херсонської області — правозахисники

Українських ув'язнених вивозять у колонії на півдні росії, у тому числі у Ставропольському краї рф. Про їхнє прибуття фонду...