Українські розвідники отримали державні нагороди. ФОТО

-

Читайте также

З нагоди 29-ї річниці воєнної розвідки України відбулись урочистості за участі президента Володимира Зеленського. Він запевнив, що держава робитиме все можливе для посилення спроможності української розвідки.

Як повідомляє пресслужба глави держави, президент Зеленський підкреслив, що особливо в роки російської агресії воєнні розвідники відіграють ключову роль у захисті національних інтересів і державної безпеки. За його словами, вони залишаються непоміченими для супротивника, але держава завжди бачить та цінує їх.

«З вами ми завжди бачимо, з вами ми завжди чуємо. Ми знаємо й діємо. З вами ми завжди здатні запобігти загрозам і здолати будь-які виклики. З вами ми завжди на кілька кроків попереду», – зазначив Зеленський.

Він зауважив, що вагомим кроком для вдосконалення системи воєнної розвідки є ухвалення закону «Про розвідку», також особливу важливість має Стратегія воєнної безпеки України. «Це перший за історію незалежності України стратегічний документ оборонного планування», – констатував Президент.

Також Зеленський розповів, що ухвалена Національна розвідувальна програма на 2021-2025 роки має на меті розвиток і зміцнення розвідувальних спроможностей України. «Ми маємо бачити ще краще, чути ще більше. Маємо дізнаватися все першими й до останньої літери. Маємо працювати 24/7. Викладатись не на 100, а на 200 відсотків. Бути не на один, а на десять кроків попереду», – зазначив глава держави.

Президент додав, що українська воєнна розвідка прагне бути розвідкою майбутнього – високопрофесійною, високотехнологічною, високоточною.

«Для досягнення цієї мети були запроваджені передові методи збору, обробки, аналізу та передачі інформації, новітні підходи у відборі та підготовці кадрів, сучасні види озброєння й техніка нового покоління», – заявив він. Крім цього, за його словами, посилено оперативні та агентурні спроможності, а також потенціал радіоелектронної, повітряної та космічної розвідки.

«Ваша інформація – надважлива. Ціна вашої помилки – надвисока. Саме тому ваша робота – надскладна. Але впевнений і знаю, що ваша сила – надпотужна. І мудрість – надглибока. А отже, ваша доля – панувати над зірками», – наголосив Зеленський.

Президент вручив розвідникам державні нагороди та присвоїв вищі офіцерські звання. Також глава держави оглянув зразки зброї та засоби розвідки, які перебувають на озброєнні у структурних підрозділах Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони.

Присутні на урочистостях ушанували пам’ять полеглих військових розвідників хвилиною мовчання.

Нагадаємо, про окремі аспекти діяльності воєнної розвідки України розповів представник ГУР МОУ — генерал-майор Вадим Скібіцький.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Бригада 200: стало известно о смерти террориста по кличке «Румын». ФОТО

Российские оккупанты продолжают нести потери в войне против Украины. Из сообщений в социальных сетях стало известно о смерти боевика...