Українські прикордонники проходять підготовку за стандартами НАТО: опубліковано фото

-

Читайте также

Українські прикордонники проходять підготовку під керівництвом досвідчених інструкторів центру та іноземних військових країн-партнерів членів НАТО. Про це йдеться у повідомленні на сайті ДПСУ.

В рамках Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки -Україна (JMTG-U)  продовжується колективна підготовка підрозділів Держприкордонслужби на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Прикордонники проходять навчання вже другий тиждень поспіль, пліч-о-пліч з підрозділами 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького.   

Варто зазначити, що військовослужбовці проходять підготовку під керівництвом досвідчених інструкторів центру та іноземних військових країн -партнерів членів НАТО.

Під час навчань керівник групи з підготовки полковник Кутемеєр дав високу оцінку у бажанні військовослужбовців навчатись та добиватись високих результатів поряд з бійцями бригади. Як приклад, 26 березня за результатами підготовки розрахунків зенітної установки та виконання комплексних вправ з бойового застосування ЗУ, секція ЗУ ПРИККШР зайняла перше місце серед підрозділів ППО.

За досягнуті результати розрахунок ЗУ нагороджено грамотою командира зенітно-артилерійського дивізіону 24-ї бригади. Підсумкове оцінювання проводилось за участю представників країн-партнерів в рамках підготовки JMTG-U.

Цей тиждень підготовки був досить насиченим. Водночас з проведенням заходів колективної підготовки було відпрацьовано бойові накази вищого штабу та штабу бригади (за навчанням). І вже за кілька днів розпочнеться командно-штабні навчання із застосуванням програми емітації JCATS, в яких прикордонники також візьмуть активну участь.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше розрахунки протиповітряної оборони провели навчання на межі з окупованим Кримом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Арабо-израильский конфликт: кто поддерживает и вооружает группировку ХАМАС

В большинстве европейских стран ХАМАС признан террористической организацией. С 2007 года группировка контролирует сектор Газа, откуда ведет атаки по...