Українські прикордонники отримали від Великої Британії квадрокоптери DJI MAVIC. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Десять нових cучасних квадрокоптерів DJI MAVIC різних модифікацій, загальною вартістю понад 1,2 млн. гривень, які дозволяють вдень та вночі ефективно моніторити кордон з повітря, отримала в рамках двостороннього співробітництва Адміністрація Держприкордонслужби від Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні, інформує прес-служба ДПСУ.

Британська сторона також забезпечить навчання персоналу Держприкордонслужби ефективно використовувати отриману техніку.

Безпілотники можуть вести запис у форматі 4К з висоти до 6 кілометрів. Усе, що «помічає» дрон, оператор бачить на контрольному моніторі.

Нові дрони відправляються на ділянку Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Саме там оператори безпілотників навчатимуться експлуатувати сучасну техніку та, в подальшому, контролювати з повітря ту чи іншу ділянку держрубежу.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, нещадавно українські прикордонники вперше моніторили кордон та зону ЧАЕС на гвинтокрилі Airbus.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Бегство банковских вкладчиков напугало российский Центробанк

Российский Центробанк «очень обеспокоен» сложившейся ситуацией со вкладами населения в банках, заявил, выступая в Госдуме первый зампред Банка России...