Українські офіцери пройшли навчання на базі Академії ВМС Болгарії: опубліковано фото

-

Читайте также

Офіцери Військово-Морських Сил Збройних Сил України пройшли навчання за курсом «Управління кораблем» на базі Академії ВМС Болгарії у місті Варна. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ВМС ЗС України у соціальній мережі Facebook.

Основну увагу курсу було акцентовано на підвищенні рівня знань щодо процедур та прийомів управління кораблем, які використовуються державами-членами НАТО та застосовуються під час спільного плавання, тактичного маневрування, застосування корабельного озброєння тощо.

Слід зазначити, що у курсі взяли участь представники й інших країн-членів та партнерів НАТО, зокрема Румунії та Азербайджану.

— Основною тематикою на заняттях була безпека судноплавства та управління кораблем. Навчали нас провідні фахівці Навчального центру ВМС США, які спостерігали за нашою роботою під час практичних дій на тренажерах, — розповів один з учасників курсу — офіцер патрульного катеру типу «Айленд» лейтенант Олексій Кунділовський.

По завершенню курсу учасники отримали відповідні сертифікати.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на півдні України завершились масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів ОС ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Поглощение Беларуси: как относится к беларусам, проживающим в Украине

"Насколько благонадежными вы считаете беларусов, которые проживают в Украине?". Этот вопрос от иноземного эксперта, честно говоря, застал меня врасплох,...