Українські миротворці у Конго виконують завдання Місії ООН. ФОТО

-

Читайте также

Льотний склад 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації ситуації у Демократичній Республіці Конго продовжує успішно виконувати поставлені завдання. Гелікоптери українських миротворців патрулюють територію, супроводжують авіацію Місії ООН, забезпечують вогневу підтримку наземним силам, здійснюють медичне транспортування, розвідку та стеження, перевозять вантажі та пасажирів, інформує прес-служба Міноборони.

Готовність бойових машин забезпечують спеціалісти інженерно-авіаційної служби українського національного контингенту.

Щодня особовий склад служби після завершення польотів обслуговує техніку та перевіряє стан усіх систем та приладів, йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що українська миротвоча операція під егідою ООН у ДР Конго триває із 28 лютого 2012 року. Демократична Республіка Конго — одна із найбільших держав в Африці, що уже не один десяток років виступає джерелом нестабільності, яка загрожує безпеці усій центральній частині континенту.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, за словами підполковника медичної служби Миколи Олима, який виконує обов’язки начальника епідеміологічного відділу санітарно-епідеміологічного управління Командування медичних сил, українським миротворцям у Конго більше загрожує вірус Ебола, ніж коронавірус.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Боевики «ДНР» затеяли «сборы резервистов»: что известно

На оккупированной территории Донецкой области в период с 17 по 18 мая будет проведено контрольное оповещение с явкой на...