Українські миротворці у Конго евакуюють місцеве населення через виверження вулкану

-

Читайте также

У зв’язку з надзвичайною ситуацією через виверження вулкану Ньїрагонго в місті Гома у ДР Конго, сейсмічної активності та наявності вулканічного пилу, екіпажі вертольотів українських миротворців залучені до щоденної евакуації місцевого населення та персоналу Місії ООН. Про це інформує прес-служба 18 окремого вертолітного загону.

Зазначається, що інженерно-технічний склад в екстремальних умовах здійснює підготовку авіаційної техніки до повторних вильотів. Й лише за 27 травня у безпечні райони було перевезено близько 200 людей.

Решта особового складу загону залучена до охорони базового табору та знаходиться в постійній готовності до перебазування у безпечні райони.

Наразі український вертолітний загін залишається єдиним, хто виконує польотні завдання в умовах надзвичайних ситуацій, за що високо оцінений керівництвом Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв виступив зі зверненням з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та св

загрузка...

Свежее

Путинский режим на пути к ситуации 1991 года – аналитики института Лэнсинга

Продолжение конфронтации России с Западом истощает Кремль и создает неблагоприятный климат как вокруг России, так и внутри нее. Грубые...