Українські миротворці повернулися до дому з Конго. ФОТО

-

Читайте также

В міжнародному аеропорту «Львів» приземлився борт з українськими миротворцями зі складу 12-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону. Понад 150 військовослужбовців після завершення виконання завдань з підтримання миру і безпеки в Демократичній Республіці Конго повернулися на рідну землю.

Під час урочистого шикування біля аеропорту імені Данила Галицького начальник армійської авіації — начальник управління армійської авіації Командування підготовки КСВ ЗСУ полковник Максим Саміленко подякував підлеглим за сумлінне виконання службових обов’язків та вручив заохочувальні відзнаки та грамоти, повідомляє АрміяInform.

Напередодні відльоту на Батьківщину командир 12-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону полковник Сергій Ващенко передав посаду своєму наступнику командиру 13-ї ротації полковнику Євгену Вакуленку.

Чим була пам’ятною ця ротація для українських миротворців? Насамперед тим, що вертолітники наприкінці травня, коли через виверження вулкану в місті Гома склалася небезпечна ситуація щодо життя та безпеки мирного населення міста, були залучені до щоденної евакуації  місцевих жителів та персоналу Місії ООН. Лише в один із днів наші миротворці в екстремальних умовах евакуювали близько 200 людей.  Тоді український загін залишався єдиним, що виконував льотні завдання в умовах надзвичайної ситуації.

Згодом його роботу високо оцінило керівництво Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго.

Найближчими днями на прибулих військовослужбовців чекає медичне обстеження на базі 12-ї бригади армійської авіації. Лише після нього вони зможуть повернутися у свої військові колективи і рідні домівки.

Як повідомляла група ІС, Україна збільшує національний миротворчий контингент у ДР Конго. Про це повідомив Секретар РНБО Олексій Данілов.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Як розвідники НГУ навчались долати водну перешкоду за стандартами НАТО. ФОТО

У Міжнародному центрі Нацгвардії триває базовий курс підготовки розвідника. На цьому тижні представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в...