Українські десантники відзначились на навчаннях у Німеччині. ФОТО

-

Читайте также

Підрозділ українських десантників успішно виконує поставлені завдання у Німеччині, де триває активна фаза багатонаціонального навчання Saber Junction 2021.

За повідомленням пресслужби окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ, ротна тактична група окремого аеромобільного батальйону 81-ї бригади Десантно-штурмових військ ЗС України здійснила переміщення у складі батальйону 2-го кавалерійського полку ЗС США у вихідний район для подальшого ведення наступальних дій.

Під час маршу українські десантники декілька разів змінювали маршрути, щоб зберегти режим раптовості та застати противника зненацька. Проте під час під’їзду до визначеного району, противник, застосовуючи БПЛА, навів артилерійський вогонь на головні сили колони. Після виходу з-під удару та розміщення у вихідному районі для ведення наступу десантники здійснили марш до рубежу спішування. Об’єкт атаки противника, а це ротний опорний пункт, посилений танковим взводом, десантники повинні були штурмувати в пішому порядку.

Завдяки ефективній взаємодії з вищим штабом командування «BLUEFOR» до місця зіткнення було негайно спрямовано авіацію та завдано удар артилерії. Противник був розтягнутий на широкий фронт. Це дало десантникам змогу закріпитися на стиках між взводами та маневром відкинути противника з підготовлених позицій. Також десантники змогли підготуватися та перегрупуватися для здійснення зачистки опорного пункту. Цей бій тривав близько п’яти годин.

За попередніми даними, під час бойового зіткнення український підрозділ ДШВ «знищив» 9 одиниць техніки, а саме 6 бойових броньованих машин та 3 танки. Також «знищено» близько шістдесяти військовослужбовців противника та захоплено в «полон» командира взводу з документами, картами та схемами розташування позицій.

У цьому важкому затяжному нічному «бою» український підрозділ перебував на вістрі атаки, фактично рота вела бій проти посиленої роти. Тож наші десантники зазнали чималих «втрат». Однак бойове завдання, що стояло перед ротною тактичною групою та батальйоном, було виконано.

Так, українські десантники вчергове показали іноземним партнерам свій характер, підготовку та професіоналізм, виконуючи найскладніші бойові завдання.

Як повідомляла група «ІС», в Україні стартувала активна фаза навчань «Об’єднані зусилля – 2021».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Президенты Азербайджана и Турции открыли аэропорт в деоккупированном Физули. ВИДЕО

В рамках однодневного визита президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган принял участие в открытии международного аэропорта Физули. Во вторник, 26 октября,...