Українське підприємство представить модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С»: опубліковано фото

-

Читайте также

КБ «ЛУЧ» в ході міжнародної виставки «Зброя та безпека» планує представити модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С». Про це йдеться у повідомленні видання «Мілітарний».

Модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» буде показаний в експозиції військової техніки. Розробку проводить корпорація «УкрІннМаш» та як субпідрядник залучене Державне підприємство «Державне київське конструкторське бюро «Луч».

Модернізований «Штурм-С» отримав на озброєння керовану ракету РК-2В «Бар’єр-В» від КБ «Луч» з дальністю 7,5 км. Зазначимо, що Оригінальний самохідний ПТРК «Штурм-С» був розроблений в середині 70-х років у в Коломенському конструкторському бюро машинобудування.

Також в якості прицілу використовується вітчизняна оптико-прицільна станція ОПСН-І розроблена ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та вперше продемонстрована у грудні 2018-го року.

В лютому 2019-го року ця станція розпочала випробування як складової частини системи управління вогнем наземних, повітряних та морських систем.

ОПСН-І призначена для візуального телеспостереження, вибору і супроводу цілі навідником, визначення дальності до цілі, формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою.

Дальність роботи тепловізійним каналом:

  • по виявленню: не менше 14 500 метрів
  • по розпізнаванню: не менше 6 000 метрів

Вимірювальна відстань:

  • мінімальна: 150 метрів
  • максимальна: 15 000 метрів

Вага: 60 кілограм

Габарити:

  • діаметр: 430 мм
  • висота: 624 мм

Окрім того, на виставці буде представлено і модернізований ЗРК «Стріла-10 «Луч» від КБ «ЛУЧ». Оновлений комплекс отримає українську керовану ракету Р-10-ОФ – у зенітній версії РК-10.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, що КБ «ЛУЧ» та ХК «Артем» об’єднають в ракетобудівну корпорацію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

“Потоку” обозначили берега: почему «Газпрому» радоваться рано

Канцлер Германии Ангела Меркель в ходе визита в США достигла компромисса с американским президентом Джо Байденом по вопросу газопроводе...