Українська армія отримала чергову партію бронетранспортерів БТР-4Е. ФОТО

-

Читайте также

Державний Концерн «Укроборонпром» передав до українського війська 4 бронетранспортера БТР-4Е від Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О. Морозова. Нарізі військовим передано 37 з 45 бронемашин, передбачених державним оборонним замовленням 2019 року, тобто виконано вже 80% державного контракту, йдеться у повідомленні ДК.

Зазначається, що усі бронемашини укомплектовано кулеметами виробництва київського заводу «Маяк», що фактично відновило повний виробничий процес на цьому підприємстві.

Контракт, який дістався команді «Укроборонпрому» у безнадійному стані, тепер виконується, колективи двох підприємств справно працюють, а українські військові вчасно отримують бронетранспортери для виконання бойових завдань, наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, перші відвантаження військовим бронетехніки після відновлення робіт за контрактом відбулися у грудні 2019 року — ХКБМ передав військовим 12 бронетранспортерів БТР-4Е


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

УПЦ МП обрала єпископом пособника окупантів з бази «Миротворець»: подробиці

Синод УПЦ МП обрав вікарним єпископом Горлівської єпархії архимандтрита Паїсія Шинкарьова - фігуранта бази даних сайту “Миротворець”, куди він...