Україна розпочала демонтаж фортифікаційних споруд в Станиці Луганській. ФОТО

-

Читайте также

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій у суботу, 24 серпня, розпочали демонтаж фортифікаційних споруд біля мосту в Станиці Луганській, повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю і координації припинення вогню (СЦКК).

«Група підрозділу ДСНС України розпочала роботи щодо обстеження фортифікаційної споруди опорного пункту, в районі населеного пункту Станиця Луганська на наявність вибухонебезпечних предметів з правої сторони від дороги у напрямку незаконних збройних формувань РФ. Після обстеження о 10:35 вказана група розпочала демонтаж споруди», — йдеться у повідомленні СЦКК в Facebook.

За годину роботи, станом на 11:15, українські піротехніки демонтували десять покришок на опорному пункті. Цей опорник – найближчий до зруйнованого мосту через Сіверський Донець.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

«На зазначену ділянку прибули представники СММ ОБСЄ з метою оцінки оперативної обстановки, з’ясування поточного стану справ на нашій стороні та заходів, які проводяться. Зокрема, спостерігачі зафіксували перебіг робіт, які проводить українська сторона біля зруйнованого мосту», — додають українські військові.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Станом на 12:00 з боку окупантів жодних інженерних робіт не проводиться. Якщо підконтрольні Росії бойовики «ЛНР» не проводитимуть демонтаж фортифікації з іншого боку мосту, українська сторона також змушена буде припинити відповідні роботи.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

«Блокування окупаційною адміністрацією робіт у Станиці Луганській вчергове свідчить про небажання російськими найманцями та їхніми збройними формуваннями розпочати практичні заходи щодо демонтажу фортифікаційних споруд на своїй території, та в подальшому надати можливість перейти до реальних дій по ремонту зруйнованої частини мосту», — наголошується у повідомленні.

 

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, Україна повністю розмінувала територію біля моста в Станиці Луганській.

загрузка...

Свежее

Фигурант «дела Сенцова» о тюрьме в РФ: «Особую поддержку чувствовал от кавказцев»

Алексей Чирний, сужденный в Российской Федерации по обвинению в якобы подготовке терактов в оккупированном Крыму, фигурант «дела Сенцова», который...