Україна провела успішні випробування безпілотного літального комплексу: опубліковано фото

-

Читайте также

В Східному регіоні на базі повітряного командування «Схід», в ході двостороннього командно-штабного навчання, практично застосовано новітні засоби повітряної розвідки виробництва України. Про це йдеться у повідомленні служби зав’язків з громадськістю Повітряного командування «Схід».

Як повідомив командувач повітряного командування «Схід» генерал-майор Олег Струцінський, вітчизняні безпілотні авіаційні комплекси виробництва «Скаетон» виконували завдання з виявлення та спостереження за об’єктами умовного противника з наданням в реальному часі інформації про місце знаходження цілі для нанесення удару з повітря. Безпілотний авіаційний комплекс призначений для використання у цивільних та військових сферах з метою виконання тактичних розвідувальних та пошукових операцій протягом 24 годин за крейсерської швидкості 120 км/год. Технічно мінімізовано спроможність виявлення елементів комплексу ворожими засобами радіолокаційної розвідки: враховано, що навігація за допомогою GPS в зоні бойових дій мало ефективна, отже комплекс створено максимально GPS-незалежним. До того ж відносно невеликий розмір літального апарату та вдала конструкція робить його «невидимим» для ворога з землі.

Крім того, в ході навчання, що проводилось під керівництвом Командувача Повітряних Сил генерала-полковника Сергія Дроздова, завдання по виявленню та знищенню об’єктів супротивника в іншому регіоні України в інтересах угруповання військ одночасно з вітчизняними виконували «Прапороносці» — сучасні ударні безпілотні літальні апарати іноземного виробництва, що взяті на озброєння українських Повітряних Сил.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Лукашенко готов ударить по западным санкциям военным положением

Введение западных санкций в отношении беларуской экономики вызвало неадекватную реакцию диктатора Лукашенко. Сначала он приказал готовиться к мобилизации, а...