Україна доставила В’єтнаму газотурбінні установки на $7,5 млн. ФОТО

-

Читайте также

В РФ мать в авоське продавала ребенка педофилам. ФОТО

В Орловской области Российской Федерации у многодетной страдающей алкоголизмом женщины изъяли 12-летнюю дочь, которая передвигается на четвереньках,...

В’єтнам отримав у травні цього року від Державного підприємства НВКГ «Зоря» – «Машпроект» п’ять газотурбінних установок.

Про це повідомляє Defense Express

У В’єтнамі ці установки будуть встановлені на ракетних корветах проекту 1241.8. “Молния” (з рос. – “Блискавка”)

«Зоря» – «Машпроект» поставила в’єтнамський Генеральній імпортно-експортній Корпорації «Ван Суан Васуко» три газотурбінні двигуни ДР76П та по одному ДР76Л і ДС761.Л1.

Ці установки входять складу головного газотурбінного агрегату М15Э.1, потужністю 4000 кВт кожний. Загальна вартість партії двигунів склала $7,47 млн.

Митна декларація на газотурбінні установки поставлені до В'єтнаму

Ці газотурбінні установки встановлюються на корветах проекту 1241.8 – подальшому розвиту радянського проекту великих ракетних катерів 1241 «Молния» (Блискавка).

Основна відмінність від базового проекту – це більш потужний ударний потенціал катеру. Замість 4-х пускових П-15 «Терміт» на 1241.8 встановлюються 16 пускових установок для протикорабельних ракет російського виробництва 3К24Э «Уран-Э» (4х4 ПУ).

В’єтнам підписав угоду на їх будівництво у 2006 році та передбачала виробництво двох таких корветів в Росії, а наступні шість у В’єтнамі на місцевому підприємстві Ba Son Limited. Контрактом передбачалось можливість виготовлення додаткових 4-х катерів.

Ракетний корвет проекту 12418

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, державний концерн «Укроборонпром» відправив до Таїланду перший машинокомплект БТР-3КШ (командно-штабна) для ліцензійної збірки в цій країні.

Свежее

В РФ мать в авоське продавала ребенка педофилам. ФОТО

В Орловской области Российской Федерации у многодетной страдающей алкоголизмом женщины изъяли 12-летнюю дочь, которая передвигается на четвереньках,...

Впервые в истории две женщины вместе вышли в открытый космос

18 октября впервые в истории две женщины одновременно вышли в открытый космос с борта Международной космической станции (МКС), сообщается на сайте NASA. Американским астронавтам Кристине...

РФ планирует поместить фигурантов дела Хизб ут-Тахрир в психбольницу: адвокат сообщил подробности

Фигурантов второго симферопольского «дела Хизб ут-Тахрир» намерены поместить в психиатрическую больницу для проведения экспертизы. Об этом Крым.Реалии рассказал адвокат Ремзи Бекирова Эдем Семедляев. «На последнем...

Это может быть интересно