У ЗСУ тривають змагання на кращі підрозділи ракетних військ і артилерії. ФОТО

-

Читайте также

Ситуація в зоні ООС: окупанти продовжують обстріли ЗСУ

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими захисниками. Минулої доби, 23 листопада, збройні формування Російської Федерації та...

Новый посыл Кремля апробируется в соцсетях и СМИ

Кремлевские политтехнологи и пропагандисты ни дня не сидят без дела. Они все время думают, как бы принудить украинцев к...

«Лукойл» собирается торговать воздухом: заявление руководства

Вице-президент российской компании "Лукойл" Леонид Федун заявил о том, что нужно использовать леса и болота России для очистки кислорода...

З 13 жовтня у ЗСУ проходить конкурс на кращу артилерійську, мінометну, причіпну, самохідну, реактивну, протитанкову батареї. Як повідомляє інформаційне агентство АрміяІнформ, участь у змаганнях на полігоні міжвидового центру підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії беруть 14 артилерійських підрозділів і понад півтисячі військовослужбовців.

«Участь беруть батареї від Сухопутних військ, Військово-Морських сил, Десантно-штурмових військ. Змагання проводять у чотирьох номінаціях», — зазначив заступник голови оргкомітету проведення конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ підполковник Ілля Войтович.

підполковник Ілля Войтович

За його словами, перша — індивідуальна номінація зі стрільби та управління вогнем. Випробування в індивідуальній номінації проводять так:

— виконання офіцерами (сержантами) батарей залікових вогневих завдань на комп’ютерному артилерійському полігоні;

— перевірки тестовим методом знань Правил стрільби й управління вогнем артилерії та Курсу підготоки артилерії офіцерами (сержантами) батарей;

— перевірка практичних навиків виконання завдань стрільби й управління вогнем артилерії офіцерами (сержантами) батарей шляхом вирішення комплексного завдання.

«Щоб стати справжнім артилеристом, слід мати математичну підготовку, бо тут є що рахувати. Це найголовніше. Вважаю, зі школи варто свої математичні спроможності нарощувати. В артилерії має значення час — чим швидше командир батареї вирахує всі установки для своєї системи, тим хуткіше він виконає бойове завдання», — розповів учасник змагань старший лейтенант Артур Гальченко.

До речі, у цій номінації перевіряють і вміння користуватися іншими методами, на випадок, якщо електроніка відмовить. Для цього, наприклад, є механічні прилади розрахунку установки для стрільби та коректур.

«Головний суддя з індивідуальної підготовки навіть ставить завдання офіцерам рахувати на приладі управління вогнем», — підкреслив Ілля Войтович.

Друга номінація — тактична. Змагання у ній проводять під час тактичного навчання артилерійської батареї з бойовою стрільбою.

«У цій номінації конкурсантам слід показати злагоджені дії у складі батареї, готовність до виконання завдань з вогневого ураження противника в умовах сучасного бою, вміле застосування озброєння й військової техніки у складі артилерійського підрозділу», — розповів підполковник Ілля Войтович.

Тактичну номінацію умовно можна поділити на три блоки. Перший — підготовка артилерійської батареї до ведення бойових дій: організація всебічного забезпечення та управління, віддача бойового наказу. Другий — дії артилерійської батареї у веденні бойових дій: переміщення елементів бойового порядку, виконання вогневих завдань. Третій — виконання завдання «точно у ціль», під час якого артилерійський взвод під орудою командира вогневого взводу — старшого офіцера на батареї — має виконати комплексне завдання з ураження однієї цілі з різних закритих вогневих позицій. Третя номінація — спеціальна. Тут конкурсанти показують уміння і практичні навички у роботі на штатній бойовій техніці.

Батареї зі спеціальної номінації оцінюють за такими складовими:

— виконання нормативів і заходів зі спеціальної підготовки;

— виконання нормативів та заходів із технічної підготовки.

У спеціальній номінації оцінюють результати виконання як індивідуальних, так і групових нормативів зі спеціальної й технічної підготовки. Четверта номінація — спортивна. У розмовах артилеристи наполягають, що вона так само необхідна, як й інші, бо фізична підготовка — важливий фактор, який визначає живучість батареї, особового складу. Конкурс на кращу артилерійську, мінометну, причіпну, самохідну, реактивну, протитанкову батареї триватиме до 30 жовтня.

Як повідомляла група ІС, на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід» відбувся конкурс на кращий взвод протиповітряної оборони ближньої дії (Стріла-10) Сухопутних військ ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Справа про державну зраду Штепи: підозрювана нарешті з’явилась у суді

В Орджонікідзевському районному суді Харкова, відбулося чергове засідання у справі Нелі Штепи. На початку засідання, Штепа представила документи, які...

Провал газовой экспансии РФ на Восток: Китай срывает планы «Газпрома»

План по развороту российского газового экспорта на восток, запущенный Кремлем после аннексии Крыма и развала отношений с Западом, оказался на грани провала в первый...

Иностранные наемники на Донбассе: в Офисе генпрокурора опубликовали данные о количестве дел

Сейчас в Украине расследуются уголовные производства по 250 иностранным наемникам на Донбассе. Об этом сообщил заместитель генерального прокурора Гюндуз Мамедов, информирует «Зеркало недели». Подозреваемые —...