У ЗСУ почали експлуатацію сучасних вітчизняних мобільних мінометних установок. ФОТО

-

Читайте также

Десантно-штурмові війська ЗС України розпочали підконтрольну експлуатацію шести мобільних мінометних установок БАРС 8ММК розробки та виробництва ДП «Укроборонсервіс», що входить до складу Укроборонпрому.

Техніка призначена для підтримки дій механізованих підрозділів під час боротьби з рейдовими загонами, диверсійно-розвідувальними групами, для контрбатарейної боротьби тощо, повідомляє пресслужба УОП.

Установка оснащена мінометом калібру 120 мм з максимальною дальністю стрільби осколково-фугасною міною до 7100 м. Новітнє обладнання дає змогу автоматично наводити зброю на ціль, відновлювати положення ствола після пострілу, визначати власні координати тощо. Крім того, її обладнано системою, яка автоматично корегує умови стрільби з урахуванням інформації бортової метеостанції.

Істотною перевагою БАРС 8ММК є швидкість переведення з похідного положення у бойове і навпаки. На це витрачається втричі менше часу, ніж для схожого озброєння, яке є на озброєнні ЗСУ, попри те, що екіпаж вдвічі менший за розрахунок штатного буксирувального міномета.

Укроборонсервіс  – єдиний розробник і виробник мобільних мінометних установок БАРС 8ММК і виконавець послуг з підготовки екіпажів й інструкторів для експлуатації та обслуговування цієї техніки. Наразі підприємство пропонує десантникам відповідні послуги.

Як повідомляла група ІС, підприємство Укроборонсервіс передало чотири комплекти станцій контролю радіоелектронної обстановки «Кольчуга-КЕ» Збройним Силам України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В России хотят признать террористическим движение «Колумбайн», без пояснений, что это такое

Генпрокуратура России обратилась в Верховный суд с требованием признать террористическим движение «Колумбайн». Рассмотрение соответствующего иска запланировано на 2 февраля....