У зоні ООС проведено змагання артилеристів: подробиці та фото

-

Читайте также

На полігоні ОТУ «Схід» відбувся третій етап змагань серед артилерійських розрахунків, які виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

У перший день змагань розрахунки пройшли різноманітні випробування під час подолання смуги перешкод, загальна довжина якої склала 400 метрів. На цьому відрізку були встановлені дванадцять пар автомобільних шин, які необхідно було пройти без контакту з ними, ставлячи ногу в їхній центр, повідомляє інформагентство «АрміяInform».

Потім гармаші завантажували 50-кілограмові ящики з боєприпасами у кузов вантажного автомобіля. Найбільш складним завданням було проходження інженерного загородження з колючого дроту та дерев’яних споруд. Їхнє подолання ускладнювалося додатковими труднощами: димами, вибухами, стрільбою зі стрілецької зброї.

На завершальному етапі подолання смуги перешкод військовослужбовці виконали вправи з метання гранат та стрільби по визначених мішенях. Останній іспит — надання першої допомоги та евакуація пораненого з поля бою. За невиконання окремих елементів вправ нараховувалися штрафні бали.

У другий день артилеристи виконували нормативи зі спеціальної підготовки. Вони складалися зі змагань з посадки (висадки) обслуги в самохідні установки, приведення системи в похідне і бойове положення, надання гарматам основного напрямку стрільби, зміні дальності й напрямку стрільби, заняттю і залишенню підготовленої вогневої позиції тощо.

Третій день виявися найбільш напруженим. Розрахунки виконували практичні стрільби прямою наводкою з різних типів гармат по нерухомих цілях. За кожне прицільне влучання першим пострілом нараховувалися 40 балів, другим — 30 балів, третім − 20, четвертим — 10.

Виконання вправ ускладнювалися тим, що завдання на розгортання ставилося командиру розрахунку на відстані 200-300 метрів від визначеного місця вогневої позиції. А при стрільбі з непідготовленої вогневої позиції ціль вказувалася лише після закінчення розгортання.

Серед розрахунків САУ 2С1 «Гвоздика» найкращими стали десантники. Перемогу поміж реактивників БМ-21 «Град» святкували військовослужбовці однієї з механізованих бригад. Усім найкращим артилерійським розрахункам було вручено грамоти і спеціальні призи.

Як повідомляла група ІС, на одному з полігонів у районі проведення операції Об’єднаних Сил відбувся конкурс на кращий артилерійський розрахунок.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів на Донбасі: відомі дані за минулу добу

20 червня 2021 року російсько-окупаційні війська на Донбасі продовжували нести втрати. Так, за минулу добу вони склали дві особи,...