У зоні ООС пройшли навчання штурмових та окремих підрозділів забезпечення. ФОТО

-

Читайте также

Как Ялта стала проклятьем для оккупантов и украинских жуликов

Одно из чудес Украины — ялтинский круглогодичный городской бассейн с морской водой уничтожили 20 лет назад. Усилиями связанных с...

В США создают прототип спутника обнаружения гиперзвукового оружия: что известно

Агентство по противоракетной обороне США (MDA) заключило контракт с американской компанией L3Harris Technologies на разработку и производство спутника, способного...

В одному із підрозділів, які залучені до виконання бойових завдань у зоні ООС, пройшли навчання зі штурмовими та окремими підрозділами забезпечення. Під час тренувань відпрацьовувались вогневі вправи з автоматом АК-74, тактичні вправи з переміщення на полі бою та тактична медицина, повідомляє пресцентр ОС.

До підготовки були залучені змішані групи військовослужбовців, де пліч-о-пліч відпрацювали навички як досвідчені воїни, так і молоде поповнення. Такий підхід дозволяє максимально ефективно готувати особовий склад із врахуванням бойового досвіду, здобутого в боротьбі з російським агресором.

«Спочатку бійцям потрібно було виявити ворожі позиції, визначити спостережні пости, вогневі точки, місця розташування особового складу. Потім – приховано наблизитися, рухаючись «двійками», «трійками» і, прикриваючи один одного, зайняти ворожі позиції, знищити ворога чи захопити в полон», – розповів головний сержант зенітно-артилерійського взводу Сергій із позивним «Змій».

На заняттях із тактичної медицини особовий склад батальйону відпрацював накладання турнікета, різних видів пов’язок та бандажів.

«Такі заняття проводяться для того, аби особовий склад міг якісно і швидко надавати допомогу при пораненнях під час бойових дій і тим самим зберегти власне життя чи життя побратимів. Крім того, отримані знання та навички будуть корисними і в цивільному житті, адже, скажімо, травми, отримані під час ДТП, є дещо подібними до бойових поранень чи травм. А отже, є подібною і перша медична допомога», – пояснив санітар медичного пункту Олег.

Керівник навчань майор Олексій каже, що заняття з особовим складом проводяться регулярно, за розкладом бойової підготовки підрозділів батальйону. Навчання з бойовою стрільбою відбуваються щотижня. Крім того, майже щоденно командири відділень і взводів на першій і другій лінії проводять навчання з підлеглим особовим складом, щоправда, без стрільб.

«Перемога здобувається завдяки двом складовим: бойовому духу і навченості. Хороша виснажлива бойова підготовка завжди піднімає самооцінку солдата і сприяє підвищенню бойового духу. А навченість дає впевненість у своїх діях», – підкреслив офіцер.

Раніше група ІС розповідала про заняття, в ході яких корабельна тактична група Військово-Морських Сил ЗСУ забезпечила висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя, захоплену умовним супротивником.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США создают прототип спутника обнаружения гиперзвукового оружия: что известно

Агентство по противоракетной обороне США (MDA) заключило контракт с американской компанией L3Harris Technologies на разработку и производство спутника, способного...