У Житомирському військовому інституті влаштували кіберполігон. ФОТО

-

Читайте также

На новоствореній кафедрі захисту інформації та кібербезпеки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова (ЖВІ) відкрили кіберполігон.

Як повідомляє АрміяInform, кіберполігон – це хаб, де курсанти та студенти можуть проводити дослідження та відпрацьовувати заходи протидії гібридним впливам у кіберпросторі, де можна займатись науковими розробками, проводити практичні заняття та організовувати змагання.

Це реальна можливість ще під час навчання практично відпрацювати особливості протидії інформаційним загрозам у кіберпросторі: від створення та випробування новітніх технологій, тестування комп’ютерних систем і мереж на проникнення до відпрацювання заходів протидії гібридним впливам в кіберпросторі.

Відкриття кіберполігону стало можливим завдяки ініціативі та фінансовій підтримці з боку ТОВ «Науково-виробничий центр «Інфозахист», що придбало сучасне програмне та апаратне забезпечення, яке є ядром навчально-лабораторного комплексу. Технічний директор цієї компанії Ярослав Калінін є випускником ЖВІ. Тож він на власному досвіді знає, як важливо мати сучасну матеріально-технічну базу для навчання та підготовки професійних кадрів.

«Ми вкладаємось у створення бази для підготовки професійних кадрів у сфері кіберзахисту, яких нині на ринку праці дуже бракує. Адже сьогоднішні студенти та курсанти – це фундамент армії майбутнього, хребет нашого війська, що буде вже за 10–15 років. Той потенціал, який ми побачили у викладачах, та вогник пізнання в очах курсантів, спонукає нас допомагати. Віримо в Житомирський військовий інститут як майбутнє кіберрозвідки в Україні», – зазначив Ярослав Калінін.

Як повідомляла група ІС, фахівці Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО розпочали розробку Стратегії кібербезпеки України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупаційні адміністрації у ОРДЛО втрачають російське фінансування через «міграцію» молоді до України

Навчальні заклади на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей мають хронічний недобір учнів, адже молодь виїжджає з Донбасу....