У Великобританії представили унікальну зброю проти дронів: що відомо

-

Читайте также

У Великобританії компанія Drone Defence презентувала унікальний «пістолет» Paladyne E1000MP для боротьби з безпілотниками. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії Drone Defence.

Його основний засіб – електромагнітний сигнал тієї ж частоти, що й у дрона, на якій той підтримує зв’язок з оператором. В результаті електронного впливу зв’язок між ними пропадає, після чого апарат або приземляється, або повертається в точку вильоту.

Дальність дії Paladyne E1000MP – 1 км. Його можна використовувати як зі спрямованої, так і з круговою антеною. У першому випадку сигнал направляється на конкретний безпілотник, у другому – сигнал поширюється на більш широку область.

Як стверджують в Drone Defence, користувачі навіть можуть отримати контроль над частотами дрона, що дозволяє вручну активувати функцію повернення до точки старту і виявити місце знаходження оператора.

Джерело живлення – батарея, яка після повної чотиригодинної зарядки забезпечує роботу пристрою протягом двох годин при температурах від -20 до +60 ° C. Вага пристрою 3,5 кг.

«Пістолет» також сконструйований таким чином, що при необхідності його можна встановити на гвинтівку, при цьому блок управління поміщається в невеликий рюкзак або сумку. Він доступний в декількох кольорах – з опцією нічного режиму для додаткової непомітності.

Новий апарат розташовується в циліндричної капсулі, з якої й здійснюється його запуск. Після розвідки оператор може підібрати безпілотник і пізніше використовувати повторно.

Сьогодні кілька компаній у світі займаються розробкою, виробництвом і постачанням невеликих безпілотників, деяких з яких без зусиль можна переносити в кишені.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, окупанти на Донбасі використовують усі типи БПЛА, які є на озброєнні армії РФ. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Страны-изгои объединятся с РФ для «борьбы» с западными санкциями  

Глава МИД РФ Сергей Лавров провел переговоры со своим венесуэльским коллегой Хорхе Арреасой. Последний высказал инициативу объединиться некоторым странам...