У Сухопутних військах ЗСУ тривають змагання танкістів. ФОТО

-

Читайте также

На Рівненському військовому полігоні тривають змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ ЗС України. На навчальних ділянках танкісти підвищують свій професійний рівень та удосконалюють практичні навички у володінні озброєнням і військовою технікою, організацією бою та його всебічним забезпеченням, повідомляє інформагентство АрміяInform.

Участь у конкурсі беруть танкові взводи військових частин, які перемогли в першості в своїх оперативних командувань. Усього 4 танкові взводи: переможці минулорічних змагань — окрема танкова Сіверська бригада (ОК «Північ»), окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада (ОК «Захід»), окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка (ОК «Схід») та окрема мотопіхотна Маріупольська бригада (ОК «Південь»).

Конкурс проводиться у кількох номінаціях на штатній військовій техніці в складі чотирьох екіпажів танкового взводу, укомплектованого виключно військовослужбовцями контрактної служби. Спочатку команди продемонстрували злагодженість дій на тактичному полі під час вправи «Стрільба з озброєння танків на великі відстані», де вели вогонь по вірогідному рубежу розгортання умовного противника.

Далі під час «Комплексного тактичного завдання» екіпажі вестимуть оборону танковим взводом, відбиватимуть наступ противника та контратакуватимуть його. А у третій номінації — «Злагодженість дій підрозділу з використанням системи LASERTAG — учасники конкурсу діятимуть один проти одного із завданням набрати максимальну кількість балів.

Як повідомляла група «ІС», у «Десні» для танкістів створили всепогодний підводний полігон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму под Алуштой закрыли село на карантин из-за бешенства

На территории Большой Алушты, в селе Генеральское, зарегистрирован случай бешенства собаки, в населенном пункте введен карантин. Об этом собщает АРК...