У столиці Каталонії з’явився сад, висаджений з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. ФОТО

-

Читайте также

Українська діаспора з іспанського міста Барселона висадили на горі Мотжуїк 30 дерев з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, пише ресурс Духовний фронт.

Співорганізатор міжнародної акції Greening of the Planet (“Озеленення планети”) в Іспанії та Угорщині Уляна Княгинецька повідомила, що ідею висадити дерева підтримала голова Української асоціації «Джерело» Ольга Дзюбан, яка стала партнером доброї справи.

Український садок у столиці Каталонії створено за участі Генерального консульства України в Барселоні на чолі з Генеральним консулом Артемом Воробйовим та за підтримки представників департаменту збереження навколишнього середовища.

Освячення саду здійснив священник Української греко-католицької церкви Володимир Сабат.

Нагадаємо, у Києві предстоятель ПЦУ Епіфаній освятив хрест на честь військових, які віддали життя за Україну. Окрім того, була освяченою і стіна пам’яті загиблим у російсько-українській війні мешканцям району.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Эстония обвинила Россию во вторжении в воздушное пространство

Утром в среду, 5 мая, российский широкофюзеляжный самолет Ил-96 нарушил воздушную границу Эстонии. Об этом заявило эстонское Минобороны. В...