У польському місті відкрили сквер на честь генерала армії УНР: подробиці і фото

-

Читайте также

У Гданську відкрито сквер імені Генерала Марка Безручка, командира 6-ї січової стрілецької дивізії Армії УНР, який у 1920 р. під Замостем стримав наступ більшовицької армії, що прямувала на Варшаву і далі на Захід завойовувати Європу. Про це повідомили у Посольстві України в Польщі.

Минулорічне рішення міської влади Гданська про надання скверу міста імені Марка Безручка стало чудовим жестом визнання його заслуг.

«Сьогоднішня подія є символічною, оскільки у травні 1920 року об’єднані військові сили Армії УНР та Війська Польського завдали перший вирішальний удар Червоній армії під Києвом, а їх перемогу 9 травня увінчав військовий парад на київському Хрещатику», — йдеться у повідомленні.

Українські дипломати подякували всім, хто долучився до реалізації цієї важливої ініціативи, а особливо Президенту  м.Гданськ пані Александрі Дулькевич, Голові міської ради —  пані Агнєшці Овчарчак і депутатам ради та Консулу України в Гданську Леву Захарчишину.

Як повідомляла група «ІС», на честь генерала армії УНР назвуть сквер у Варшаві.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Группа G7 призвала РФ вывести войска из Украины

В итоговом коммюнике саммита "Группы семи" лидеры Великобритании, Германии, Италии, Канады, США, Франции и Японии обратились с требованиями к...