У польському центрі для біженців сталися заворушення: подробиці і фото

-

Читайте также

У закритому центрі для біженців у місті Венджин на заході Польщі іноземці влаштували бунт і намагалися силоміць залишити межі території. Польські силовики запобігли цьому, інформує Прикордонна служба Польщі, пише «Укрінформ».

Як зазначається, напередодні агресивно налаштовані іноземці, які перебувають у закритому центрі, намагалися проламати загородження і вийти за його межі. В цьому центрі перебувають 600 чоловіків, більш як половина з них – громадяни Іраку.

«Ситуацію опановано», – йдеться у повідомленні прикордонників.

Як повідомила в коментарі РАР речниця Надоджанского відділу Прикордонної служби Польщі Йоанна Конечняк, напередодні 100 агресивно налаштованих іноземців влаштували заворушення у центрі: вони скандували гасла, вимагаючи випустити їх з центру, вибивали вікна, почали ламати загородження, розпалювати вогнище.

До центру було викликано додаткові підрозділи прикордонників та поліції. Шляхом переговорів бунт вдалося врегулювати мирним шляхом. Поблизу центру перебувають посилені підрозділи поліції, зокрема і з інших воєводств Польщі.

Як повідомляла група «ІС», мігранти повідомили про знущання білоруських силовиків.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Массовые протесты в Казахстане: власти сообщили о количестве погибших и раненых

В Казахстане за время протестов и столкновений с полицией в морги поступили 225 погибших, сообщил начальник службы уголовного преследования...