У Навчальному центрі ВМС ЗС України триває централізована підготовка екіпажів військових кораблів. ФОТО

-

Читайте также

У ВМС ЗС України триває централізована підготовка з боротьби за живучість корабля на базі навчального полігону боротьби за живучість Навчального центру ВМС ЗС України у місті Миколаїв. Метою тренування є відпрацювання та вдосконалення первинних дій екіпажів, окремих військовослужбовців та аварійних партій у кризових ситуаціях на морі. Про це йдеться у повідомленні служби зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Сучасний комплекс полігону імітує випадки, які можуть трапитись під час отримання аварійних пошкоджень на кораблі. Цього року система відеоспостереження була вдосконалена шляхом встановлення тепловізійних камер. Це дає змогу керівнику занять контролювати дії особового складу в задимленому приміщенні та в умовах повної темряви, а потім детально розбирати помилки на заняттях в класі.

– За останній рік ми встановили нові та модернізували існуючі навчальні місця. В приміщенні для затоплення навчального полігону додатково було встановлено механізм аварійного скидання води під час тренувань для швидкої евакуації навчаємих у випадку загрози їхньому здоров’ю. Також встановлено систему для імітації звуку вибухів і тому подібне. Наразі комплекс повністю імітує аварійні випадки, які можуть трапитись на кораблі, — зазначив Олександр Криничний, сержант-інструктор циклової комісії військово-технічних дисциплін.

Подібні тренування є постійними та обов’язковими для екіпажів кораблів. Вони необхідні аби підготувати військових моряків як практично, так і психологічно до будь-яких позаштатних ситуацій, адже від якісних та оперативних дій залежить життя кожного члена екіпажу та бойовий стан корабля.

У Навчальному центрі ВМС ЗС України триває централізована підготовка з боротьби за живучість корабля У ВМС ЗС України…

Опубліковано ВМС ЗС України Четвер, 6 травня 2021 р.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, ВМС ЗС України планують спільні навчання «Riverine» з Морськими силами Румунії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В России при въезде в город установили стелу, напоминающую гроб. ФОТО

На въезде в город Ишим Тюменской области РФ установили шестиметровую стелу «Счастливого пути!», однако жители стали возмущаться, так как,...