У КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом встановлюють обладнання для огляду багажу: опубліковано фото

-

Читайте также

Державна прикордонна служба України постійно працює над підвищенням комфорту, безпеки та швидкості пропускних операцій в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з ТОТ АР Крим. З цією метою в КПВВ встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи, йдеться у повідомленні на сайті ДПСУ.

Такі оглядові установки створені для пошуку і виявлення заборонених і потенційно небезпечних предметів. За їх допомогою прикордонники зможуть швидко та ефективно оглядати ручну поклажу та багаж, з яким громадяни перетинають адмінмежу.

Інтроскопи вже встановлені в КПВВ «Чонгар» і найближчим часом будуть обладнані і в КПВВ «Каланчак».

Аби уникнути неприємних ситуацій під час перетину адмінмежі, Державна прикордонна служба радить ретельно готуватись до поїздки та заздалегідь викладати заборонені для перевезення предмети та речовини.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом відвідала генсек Ради Європи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Вспышка бешенства в ОРДО: стало известно о смерти ребенка после укуса собаки

На территории временно оккупированных районов Донецкой области после укуса бешеной собаки умер 13-летний мальчик. Об этом сообщает издание DonPress...