У Косово відбувається чергова ротація українських миротворців. ФОТО

-

Читайте также

У Косово триває чергова ротація військовослужбовців Об’єднаних сил ЗСУ, що у складі багатонаціональних сил НАТО KFOR здійснюватимуть миротворчу місію в Республіці Сербія.

Про це повідомляє у Facebook Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як зазначається, упродовж двох тижнів військовослужбовцями здійснено приймання та передачу посад, перевірку справності військової техніки та її готовності до застосування під час виконання завдань за призначенням.

Під час церемонії передачі повноважень військовослужбовцям миротворчого контингенту, командири старої та нової ротацій урочисто передали один одному Державний прапор України та доповіли про приймання та передачу посади та готовність до виконання завдань.

Нагадаємо, що спеціалізація українського миротворчого контингенту на території Косова – розмінування, пошук вибухонебезпечних предметів, забезпечення свободи пересування миротворчих підрозділів НАТО, а також відновлення інфраструктури.

Як повідомляла група ІС, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав українських миротворців ООН з професійним святом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Війська РФ не повертаються в пункти дислокації після «Заходу-2021»: заява головнокомандувача ЗСУ

Українське командування не фіксує масового повернення російських військ на місця постійної дислокації попри завершення навчань «Захід-2021». Про це заявив...