У Києві затримали двох членів збройних формувань з Росії. ФОТО

-

Читайте также

Столичні правоохоронці отримали інформацію про те, що до Києва прибули громадяни Російської Федерації, які планують серію тяжких злочинів. За наявними даними, росіяни були членами збройних формувань, працювали на спецслужби, брали участь у військових конфліктах на території різних країн та були нагороджені за свою «діяльність» державними нагородами країни-агресора, інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції.

Оперативники встановили автомобіль, на якому пересуваються чоловіки та ймовірне місце їх знаходження.

У вівторок, 7 липня, за результатами проведення поліцейської спецоперації двох чоловіків затримали у Шевченківському районі столиці.

Наразі готуються матеріали для їх примусового видворення за межі України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у мережі були опубліковані записи розмов «творця» розвідувального управління терористичного угрупування «ДНР», якого затримали в Києві, та його керівництва з ГРУ РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупанты установили для простых крымчан жесткие нормы вылова рыбы

В Крыму оккупанты ввели строгие нормы для вылова рыбы. Однако, такие правила установлены только для простых крымчан-рыбаков, и не...