Домой Фото У Києві викрили цех з виробництва зброї та боєприпасів: подробиці і фото

У Києві викрили цех з виробництва зброї та боєприпасів: подробиці і фото

До правоохоронних органів надійшла інформація про те, що на території Шевченківського району міста Києва четверо осіб зберігають боєприпаси та вогнепальну зброю, а також мають спеціально обладнану майстерню, облаштовану для її переробки. Чоловіки скуповували комплектуючі для виготовлення набоїв та боєприпасів для подальшої їх реалізації через «тіньовий ринок» зброї, інформує прес-служба столичної прокуратури.

Було проведено ряд обшуків за місцями проживання фігурантів, а також за адресою майстерні по виготовленню та переробці зброї, розташованої у покинутому цеху одного з заводів на території Дарницького району.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили близько 60 картонних коробок, в середині яких знаходилися упаковки із набоями до гладкоствольної зброї, 57 мішків та 8 коробок із пижконтейнером, 15 ящиків із гільзами для мисливської зброї, понад 6,5 тис. мисливських набоїв, пластикові ємкості зі свинцем та порохом (понад 140 кг), упаковки із сипучими речовинами, схожими на метальну вибухову речовину, близько 130 пляшок, наповнених металевим дробом та металевими шарами, 12 пулелійок, 9 станків та інші речові докази.

Наразі двоє осіб затримано. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу.

Викриття підпільної майстерні проводилося спільно з Шевченківським УП ГУНП у м. Києві, відділом протидії незаконному обігу зброї, та вибухівки УКР ГУНП у м. Києві за оперативного супроводження управління «Т» Департаменту захисту національної державності СБУ.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, СБУ виявила у будівлі президії Національної академії аграрних наук у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу