У Харкові склали присягу майбутні офіцери-танкісти. ФОТО

-

Читайте также

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» напередодні Дня танкіста курсанти першого курсу склали Військову присягу на вірність українському народу.

Урочисті заходи розпочалися з покладання квітів до пам’ятника легендарному танку Т-34 — символу мужності й героїзму воїнів-танкістів і пам’ятників випускникам навчального закладу Героям України капітанам Сергію Колодію та Олександру Лавренку, повідомляє інформагентство АрміяInform.

Цьогоріч у стінах славетного навчального закладу розпочали навчання понад 100 курсантів-першокурсників. Їх привітали почесний ректор Національного технічного університету «ХПІ» професор Леонід Товажнянський, начальник Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «ХПІ» полковник Олександр Серпухов та викладацький склад вишу.

«З кожним роком усе більше охочих виявляють бажання навчатися у стінах нашого інституту. Також ми другий рік поспіль відкриваємо двері навчального закладу для дівчат. Цього року було зараховано 11 представниць прекрасної статі, двоє з яких вже мають досвід військової служби. Хочу всім присутнім побажати витримки, натхнення у навчанні та старанності у службі», — зазначив у виступі полковник Олександр Серпухов.

За традицією, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан благословив та освятив першокурсників на ратну службу та успішне навчання.

Як повідомляла група ІС, у Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» завершилася посилена підготовка курсантів випускних курсів, яка тривала три тижні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пожар в ОРЛО: в оккупированном Луганске сгорел склад контрафактного алкоголя. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией Луганске сгорело складское помещение с онтрафактным алкоголем. Об этом говорится в сообщении издания «Информационный...