У Франції українські фахівці навчаються обслуговувати гвинтокрили AIRBUS. ФОТО

-

Читайте также

У місті Байонна чотири механіки авіаційних підрозділів Держприкордонслужби вчаться обслуговувати двигуни вертольотів AIRBUS. Ще дев’ять українських прикордонників цього року пройшли підготовку в місті Маріньян. Семеро – це механіки, які спеціалізуються на обслуговуванні планерів цих вертольотів, один з них – механік-інструктор. Ще два авіоніки-інструктори отримали необхідні знання та досвід з обслуговування електро-, радіообладнання гелікоптера. Інструктори зможуть готувати фахівців відповідного профілю вже в Україні, повідомили у Держприкордонслужбі України.

Варто зазначити, що Держприкордонслужба України майже півтора року експлуатує два гвинтокрили AIRBUS H125, на яких уже налітали понад 650 годин. Ці машини зарекомендували себе надійними та економними в експлуатації. Вже найближчим часом прикордонне відомство отримає ще два таких гелікоптери, які прибудуть з Франції уже з відповідним моніторинговим обладнанням для повітряного патрулювання кордону. А до кінця року очікується, що в складі авіаційних підрозділів Держприкордонслужби буде вже 12 вертольотів AIRBUS.

Нагадаємо, що у рамках виконання міжурядової угоди з Французькою Республікою та реалізації інвестиційного проєкту МВС щодо створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту Держприкордонслужба України загалом очікує отримати 24 нових вертольоти Airbus Helicopter Н125.

Варто зауважити, що для Н125 прикордонники уже облаштували два ангари у Харківській області, по одному ангару в Сумській області та Києві. Тривають роботи зі спорудження ангара у Чернігівській області.

Як повідомляла група «ІС», французькі гелікоптери Airbus Н125 вже рік допомагають охороняти український кордон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Путин ввел огромные штрафы за раскрытие личных данных силовиков

Теперь в РФ за раскрытие личных данных силовиков и их близких, о мерах безопасности, применяемых в отношении должностного лица...