У бригаді ЗСУ зі складу ОС провели змагання за звання найкращого стрільця. ФОТО

-

Читайте также

В одній з механізованих бригад відбулися змагання за звання найкращого стрільця. Захід проходив далеко від пункту постійної дислокації, адже нині підрозділ виконує завдання у складі операції Об’єднаних сил, повідомляє АрміяInform.

За титул найвлучнішого змагалися найкращі бійці бригади. Всі вони продемонстрували високу влучність, адже у кожного за плечима серйозний бойовий досвід, здобутий у боях з російськими окупантами.

Як зазначив керівник стрільб, усі вправи були максимально наближені до бойових, тому стали справжньою перевіркою не лише на влучність, а й на витривалість, швидкість, психологічну стійкість і фізичну загартованість. Воїни вели вогонь з різних положень, дистанцій, з укриттів, по цілях у русі без зупинок. Крім цього, долали смугу перешкод, демонстрували свої вміння з надання першої медичної допомоги й евакуйовували поранених з поля бою.

Військовослужбовці, які показали найкращі результати за підсумками змагань, візьмуть участь у конкурсі на найкращого стрільця оперативно-тактичного угруповання.

Як повідомляла група ІС, у підрозділі спецпризначення «Азов» проходили дводенні змагання на звання кращого стрільця полку, у якому взяли участь 60 бійців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее