У бригаді ДШВ відпрацювали безпарашутне десантування з гелікоптера. ФОТО

-

Читайте также

Військовослужбовці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ відпрацювали десантування з гелікоптера Мі-8 за допомогою комплекту знімного бортового обладнання «Канат-1» з висоти 5, 10 та 20 метрів.

За словами начальника відділення повітрянодесантної підготовки 25-ї бригади підполковника Григорія Безкровного, безпарашутному десантуванню за допомогою КЗБО «Канат-1» передував копіткий вишкіл особового складу на землі. Потім відбулася поетапна підготовка із залученням авіації — спуски з 5, 10 і 20 метрів, повідомляє АрміяInform.

«Спуски проводять зі штатною зброєю й екіпіровкою штатними підрозділами, які потім виконуватимуть поставлені завдання. Такий спосіб десантування можна застосовувати на болотистій місцевості, де гелікоптеру важко здійснити посадкове десантування. Також це може бути урбанізована місцевість, де забудова не дозволяє посадити вертоліт, так само і ліс — машина зависає, випускає троси, за допомогою яких здійснюється десантування», — розповідає офіцер.

Частина з тих, хто виконував вправу, вже мають досвід безпарашутного десантування, проте більшість робить це вперше.

Довідково: Безпарашутне десантування з використанням КЗБО — невіддільна частина бойового вишколу підрозділів Десантно-штурмових військ, Морської піхоти, Сил спеціальних операцій та спеціального призначення Військової служби правопорядку ЗСУ. КЗБО «Канат-1» використовують під час висадки на місцевість, рельєф якої не дозволяє звичайний спосіб посадки, а також під час висадки на обмежені ділянки.

З 2006 року у ЗС України проведено низку випробувань системи безпарашутного десантування «Адаптер-М1» виробництва України, а у 2013 році її прийнято на озброєння. Однак після анексії Криму виробник (Феодосія) залишив усі потужності на окупованій території. У 2016-му компанія «Інспецпром» (м. Чернігів) розробила систему безпарашутного десантування «Канат-1» — вдосконалений аналог «Адаптер-М1». Державний науково-випробувальний центр ЗСУ провів наземну й льотну частини випробувань КЗБО «Канат-1», за результатами яких систему прийнято на озброєння.

Як повідомляла група ІС, на Житомирщині пройшли навчання серед військовослужбовців 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, де десантники виконали планову програму стрибків з парашутом.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира

загрузка...

Свежее

США на Арктическом саммите поднимут проблему проекта «Северный поток — 2»

Глава Госдепа США Энтони Блинкен обсудит тему строительства газопровода “Северный поток - 2” на Арктическом саммите, в том числе...