У 95-й ОДШБ пройшли заняття з вогневої та повітрянодесантної підготовки. ФОТО

-

Читайте также

Протягом тижня з молодими офіцерами 95-ї окремої десантно-штурмової бригади були проведені заняття з вогневої, інженерної, повітрянодесантної підготовки, водінні автомобільної та бронетанкової техніки, а також проходження вогневої штурмової смуги перешкод.

Як повідомляє служба зв’язків з громадськістю 95-ї ОДШБ, практичні заняття в першу чергу стосувались методично-організаційного аспекту при проведенні подібних заходів безпосередньо самими офіцерами у подальшій службі, включаючи необхідні рекомендації та поради.

Молоді лейтенанти ознайомились на практиці з методикою організації та проведення занять з психологічної підготовки, особисто подолавши у складі груп вогневу штурмову смугу перешкод – відому як «смуга десантника».

Густий чорний дим, яскраво-червоне полум’я, шалений жар довкола і багато пролитого поту. Саме цими словами можна характеризувати фінальний день зборів. Переважна більшість військовослужбовців вже була знайома зі смугою раніше, але частина офіцерів подолала її вперше в житті.

Проте, не зважаючи ні на палючу спеку, ні на втому, особовий склад показав високі результати, долаючи кожну з перешкод «єдиний організм», прикриваючи та допомагаючи один-одному.

Нагадаємо, на Житомирщині провели тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів 95-ї ОДШБ ДШВ ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ФСБ вимагає від викладачів російських вишів дисертації з виправданням війни

НДЦ ФСБ росії разом із МДУ запрошує викладачів і аспірантів, зокрема обов'язково, на міжвідомчу конференцію «Пріоритетні напрями наукових досліджень...