Трофеї ЗСУ: спецназ захопив документацію маловідомої російської міни. ФОТО

-

Читайте также

Хлопці з українського спецназу дозволили опублікувати фото та документацію нового трофея, який захопили на позиціях російських військ, повідомляє міжнародна розвідувальна спільнота «Informnapalm». 

Це відносно нова російська розробка міни, про яку в Інтернеті фактично ще не має інформації. Маркування ОЛА-8Т вказує, що її склад: октоген – 77%, алюміній – 8%, сполука (ЛД-70, поліакриловий полімер, стабілізатор) – 15%. Швидкість детонації 8430 м/c при густині 1.84 г/см3.

Це далеко не перші відносно нові та маловідомі російські розробки, які вдається захопити українському спецназу разом з документацією.

Російські військові саботують накази свого командування і залишають документи до нових зразків озброєння цілими та неушкодженими, деякі здаються в полон і під певні гарантії або побажання розповідають де прикопали цікаві подарунки з документами.

Як повідомляла група «ІС», українські воїни продемонстрували САУ, зібрану із трофейної російської техніки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ виявила в єпархіях РПЦвУ пропагандистські «методички» Кремля та нацистську символіку. ФОТО

СБУ завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ МП (РПЦвУ), які розташовані у Закарпатській, Рівненській і Житомирській областях. На...