Тривають заходи щодо ремонту ділянки водогону Горлівка-Торецьк. ФОТО

-

Читайте также

Завдяки скоординованій роботі української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ та Командуванням об’єднаних сил попри складну безпекову ситуацію 9 січня було забезпечено сприятливі умови для проведення робіт по обстеженню та ремонту ділянки  трубопроводу водогону «Горлівка-Торецьк».

Ремонтною бригадою було оглянуто дві ділянки водогону, на одній з яких проведено ремонт. 10 січня триває продовження робіт з відновлення водопостачання, повідомляє пресцентр ООС.

Тим часом військовослужбовці Об’єднаних сил доставляють воду мешканцям прифронтових населених пунктів, які залишилися без водопостачання внаслідок виходу з ладу водогону

Нагадаємо, 4 січня близько 40 тисяч жителів прифронтового Торецька та кількох прилеглих селищ залишились без водопостачання через аварію на водогоні «Горлівка-Торецьк».

Військовослужбовці ООС постійно допомагають місцевому населенню Донбасу та мешканцям прифронтових населених пунктів. Цього разу вони теж не залишили людей в біді і сьогодні, 10 січня, військові одного з підрозділів, що входить до Об’єднаних сил, підвезли населенню прифронтового Торецька запас питної води.

Нагадаємо, розпочато розслідування за фактом обстрілу представниками НЗФ РФ бригади, яка виконувала ремонтні роботи на водоводі Горлівка–Торецьк.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Армія рф обстріляла чотири громади Сумської області

Армія російської федерації протягом минулої доби здійснила обстріл чотирьох громад Сумської області. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ. «Учора,...