Триває бойова підготовка Корпусу резерву. ФОТО

-

Читайте также

На Дніпропетровщині тривають навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних. Вишкіл проводиться під керівництвом досвідчених інструкторів, більшість з яких мають практичний досвід виконання бойових завдань в районі проведення АТО/ООС, повідомляє Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

В програмі підготовки, зокрема, опанування навичок орієнтування на місцевості та надання медичної допомоги пораненому, вивчення тактико-технічних характеристик зброї і техніки, яка є у підрозділах, вдосконалення навичок ведення бойових дій вдень та вночі в різних умовах.

Збори проводяться відповідно до плану бойової підготовки Корпусу резерву та у рамках підготовки до стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля-2020».

Як повідомляла група ІС, у поточному році заплановано провести навчання з-понад 28 тисячами резервістів та військовозобов’язаними. Про це повідомив начальник Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ генерал-майор Ігор Лисенко.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупация Крыма: жителям полуострова ограничили доступ в лес

В Крыму российские оккупационные власти объявили предупреждение о высокой пожарной опасности в южных, центральных и западных районах до понедельника,...