Три роки ввід об’єднавчого собору: в ПЦУ опублікували цікаву інфографіку про Церкву

-

Читайте также

Православна Церква України до третьої річницю від часу проведення Об’єднавчого собору опублікувала інфографіку, в якій навела дані про кількість парафій, священнослужителів, та вірян.

Зокрема, ПЦУ налічує понад 7000 парафій та 5000 священнослужителів. 58% православних в Україні відносять себе до ПЦУ. Також близько 700 парафій приєдналось до ПЦУ після Об’єднавчого собору.

Митрополит Епіфаній очолив рейтинг довіри з-поміж українських єрархів.

Було освячено 115 нових храмів та каплиць. ПЦУ налічує 13 навчальних духовних закладів і 58 архієреїв. Крім цього Православна Церква України має 750 капеланів з яких 600 в українському війську, а решта у пенітенціарних службах.

Українська Церква займається різного роду соціальним служінням, зокрема допомагає вимушеним переселенцям та звершує паліативну допомогу.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як живе українська церква через три роки від дня Об’єднавчого собору.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

В Туреччині провели успішний тест безпілотного винищувача з українськими двигунами. ВІДЕО

Компанія Baykar провела останній тест безпілотного винищувача Kızılelma з українськими двигунами перед першим повноцінним польотом. Про це повідомив технічний...