Трагічний день в історії Морської охорони Держприкордонслужби: що відбулося 7 червня 2015 року. ФОТО

-

Читайте также

7 червня 2015 року моряки-прикордонники Маріупольського загону Морської охорони вийшли на завдання з охорони державного кордону на катері UMC-1000. Однак вже на виході в море наштовхнулись на нерозпізнаний об’єкт. Вибух малого катера був такої сили, що військовослужбовці навіть не встигли зреагувати. Підводна частина катера була повністю пошкоджена, йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Із дев’яти осіб, які були на катері, врятувати вдалося сімох. Один з постраждалих за деякий час, на жаль, помер у лікарні. Пошуки командира катера тривали кілька діб поспіль, але не дали результатів.

Згодом головний старшина Антон Маслій був визнаний загиблим. Але в пам’яті близьких та його бойових побратимів, він назавжди живий.

Катер Морської охорони, за підтримки місцевої влади Маріуполя, було відновлено і повернуто у стрій. Нині охоронці морських рубежів несуть на ньому службу та продовжують виконання завдань з надійної охорони державного кордону в складі Об’єднаних сил.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ДПСУ показала, як відбирає кандидатів до загону спецпризначення «ДОЗОР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

МЗС України консолідує зусилля з експертною мережею Кримської платформи заради деокупації півострова

У середу, 16 червня, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілась із представниками новоствореної експертної мережі Кримської...