Домой Фото Стратегічні бомбардувальники США ввійшли в повітряний простір України: опубліковано фото

Стратегічні бомбардувальники США ввійшли в повітряний простір України: опубліковано фото

Сьогодні, 23 вересня, пара В-52H увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України. Про це йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Американські пілоти в інтеграції з українськими винищувачами створюють можливості колективної оборони і надають США, країнам НАТО та ключовим партнерам Альянсу стратегічні та операційні можливості для стримування країни-агресора.

Американські партнери України у черговий раз демонструють всебічну підтримку нашої держави на міжнародній арені у сфері безпеки.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, 4 вересня два стратегічних бомбардувальника B-52 повітряних сил США вперше пролетіли над Україною, увійшовши у небо нашої країни над Волинською областю.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.