Стартували українсько-британські навчання по захисту аеродромів. ФОТО

-

Читайте также

На базі Об’єднаного центру та бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України у Василькові розпочались українсько-британські навчання «Warrior Watcher 2021».

Цього року Повітряні Сили перейняли естафету у ВМС ЗСУ щодо проведення двосторонніх навчань серії Warrior Watcher 2021. До навчань долучаються вперше представники армійської авіації Сухопутних військ, повідомляє Служба зв‘язків з громадськістю повітряного командування «Центр».

Українсько-британські навчання Warrior Watcher 2021 уже третій рік поспіль проходять в Україні та є важливим заходом підготовки міжнародного характеру, який спрямований на поглиблення знань і набуття практичних навичок особового складу ЗСУ щодо оцінювання ризиків та планування захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за процедурами та стандартами держав-членів НАТО.

Водночас це навчання дасть можливість підвищити рівень взаємосумісності між підрозділами ЗСУ та підрозділами Королівських ВПС Великої Британії щодо досягнення єдиної мети — безпеки та миру.

Як повідомляла група ІС, Росія намагалася зірвати навчання Warrior Watcher 2021. Організацією підривної діяльності на території Одеської області займався ексзамначальника обласного ГУ МВС Дмитро Фучеджі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кредитная яма России: треть населения регулярно «не доживает» до зарплаты

Три четверти российских граждан периодически испытывают финансовые трудности, а каждому третьему регулярно не хватает денег до зарплаты, как показал...