Стартувала активна фаза навчань Combined Resolve XIV. ФОТО

-

Читайте также

На міжнародних навчаннях Combined Resolve XIV, що проходять в навчальному центрі «Хохенфельс» у Німеччині, розпочалася активна фаза.

Командування основних сил «BLUFOR» провело заключні брифінги та репетицію майбутніх дій на макеті місцевості. Після цього підрозділи перейшли до практичного етапу, повідомляє Управління зв’язків з громадськістю ЗС України.

Зокрема, зведена рота від 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу здійснила марш у вихідний район. Українські піхотинці на БМП-2 увійшли до складу танкового батальйону ЗС США, озброєного M1A1 Abrams.

В ході активної фази підрозділ виконуватиме завдання з ведення розвідки, оборонного бою, братиме участь у наступальних діях тощо.

Нагадаємо, на цьогорічних навчаннях нашу державу представляють механізована рота 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу та підрозділ від Сил спеціальних операцій ЗС України, які діятимуть у складі основних сил «BLUFOR», а також взвод позначення дій противника з Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що воюватиме на боці «OPFOR».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Национальный совет еще раз проверит телеканал «Интер»: названа причина

Национальный совет по телевидению и радиовещанию назначил телеканалу "Интер" еще одну проверку – уже пятую в этом году. Ее...