США поставили на озброєння Космічних військ секретну наступальну систему: що відомо

-

Читайте также

Кризис в России: на пороге банкротства стоят 35 финансовых учреждений

Банковские учреждения в стране-агрессоре смогут восстановить свою прибыль, которая была на докризисном уровне, не раньше, чем через год. Но...

Восточный фронт: в Польше начало работу командование армейского корпуса США

В Польше состоялось торжественное открытие передового командования 5-го армейского корпуса США, которое увеличит численность американских военнослужащих в Польше примерно...

В зоні ООС снайпером окупантів поранено військового ЗСУ: подробиці

У вівторок, 24 листопада, російсько-окупаційні війська знов цинічно порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року відповідно...

США в березні 2020 року поставили на озброєння Космічних військ першу наступальну зброю — наземний глушник супутникових сигналів Counter Communications System (CCS) Block 10.2. Ця система була розроблена ще у 2004 році, а модернізована CCS Block 10.1 – у 2014 році. Проте після того, як 9 березня цього року CCS Block 10.2 досягла боєздатності, в Космічних військах США назвали цю систему своєю першою наступальною зброєю. Американська компанія L3Harris була основним підрядником по оновленням системи, інформують Економічні новини.

Через секретність навколо CCS важко розібратися в повному масштабі і обмеженнях цієї технології. Відомо те, що CCS є переносною системою радіоелектронної боротьби, яка може глушити супутниковий зв’язок супротивника.

Бюджетні документи Космічних сил відзначають, що «CCS забезпечує прискорені, розгорнені, оборотні ефекти наступального космічного контролю (OCS), застосовні по всьому спектру конфліктів».

Але, як зазначається у звіті Фонду “За безпечний світ” (Secure World Foundation) 2020 року «Global Counterspace Capabilities»: “Інформація про будь-які технічні характеристики CCS, таких як діапазони частот, рівні потужності і сигнали відсутня у загальному доступі”.

Автори цього звіту зробили висновок, що система, ймовірно, здатна глушити частоти в діапазонах C, Ku і X. Вони також зазначили, що вона здебільшого призначена для супутників зв’язку, що працюють на геостаціонарній орбіті.

Через обмежену інформацію про технічні характеристики CCS, важко пояснити, чому 10.2 модернізована краще своїх попередників. “Система 10.2 значно розширила можливості з точки зору того, що вона може виконувати, і які місії може підтримувати”, – сказав Правін Куріан (Praveen Kurian), генеральний менеджер підрозділу космічного контролю L3Harris.

Він також додав, що оновлення 10.1 і 10.2 забезпечили більшу мобільність, ніж система першого покоління, що дозволило їм бути розгорнутими при необхідності.

L3Harris вже працює над системою наступного покоління, що отримала назву Meadowlands. 24 січня ПС США виділили компанії 72 мільйони доларів для підтримки Центру космічних і ракетних наземних систем радіоелектронної боротьби і розвитку Meadowlands. “(Meadowlands) надасть ще більше можливостей, ніж система 10.2”, – заявив Куріан, але не захотів поділитися деталями.

За словами Куріана, Meadowlands в даний час знаходиться в розробці, а виробництво почнеться у 2021 році. Згідно з оголошенням про контракт, роботи мають бути завершені до 29 лютого 2024 року.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в Пентагоні оцінили можливості Російської Федерації та Китаю стосовно ведення війни в Космосі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кримські зрадники: стало відомо, скільки правоохоронців перейшли на бік окупантів

На момент окупації Росією українського Криму у 2014 році у та лавах правоохоронних органів працювало близько 22 тисяч співробітників....

Стали известны новые подробности о связях окружения Путина с криминальным миром Петербурга

Нынешний глава Росгвардии Виктор Золотов во второй половине 1990-х годов работал в охранной компании криминального авторитета Романа Цепова, которого называли «серым кардиналом» Петербурга. Об...

Шесть европейских государств присоединились к санкциям ЕС по Беларуси

Шесть государств, не входящих в Евросоюз, присоединились к санкциям ЕС против Беларуси. Об этом говорится в распространенном во вторник, 24 ноября, заявлении верховного представителя...