Співпраця України та Туреччини: яке озброєння вже незабаром можуть отримати ЗСУ

-

Читайте также

Турецька компанія Aselsan переводить у практичну фазу реалізацію частини проєктів щодо систем протиповітряної оборони, автоматичних мінометних систем та сучасних бойових модулів, які вона може запропонувати українській армії. Про це повідомляє видання Ukrainian Military Pages.

Ще у березні Aselsan Ukraine, місцеве представництво турецької компанії, разом з українськими партнерами – виробниками військових автомобілів, заявило, що планує у 2021 році провести вогневу демонстрацію дистанційно керованих модулів Aselsan SARP RWS та автоматичних мінометних систем ALKAR.

Днями, під час візиту на українське підприємство НВО «Практика», секретаря РНБО України Олексія Данилова, були продемонстровані бронеавтомобілі «Козак-2М1» з інтегрованим бойовим модулем Aselsan SARP NSV. Ці ж машини показали й головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-лейтенанту Валерію Залужному.

Наскільки відомо, ці модулі наразі проходять вогневі випробування.

«Це абсолютно нове рішення для української військової техніки, яке може значно підвищити якість виконання бойових завдань», – повідомили у компанії.

Варіант модуля Sarp Dual дозволяє використовувати два види озброєння в одній системі (такі модулі з українським ПТРК «Скіф» вже постачаються Катару). У модулі Sarp Zafer боєприпаси можна завантажувати зсередини машини, коли екіпаж перебуває під броньовий захистом.

Крім того, у серпні цього року, Укрспецекспорт підписав з Aselsan контракт щодо модернізації окремих систем протиповітряної оборони та їх інтеграції до системи управління (Command&Control) виробництва Aselsan. Результатом виконання угоди буде підвищення тактико-технічні характеристики систем ППО.

«Цей контракт – черговий крок для поглиблення співпраці між нашими країнами у сфері військово-технічного співробітництва. На сьогодні компанія Aselsan A.S. є потужним виробником оборонної продукції в Турецькій Республіці. Ця компанія не лише виробляє продукцію для майже усіх видів і родів військ, а й займається ґрунтовною науково-дослідною роботою і впровадженням високотехнологічних розробок», – прокоментував підписання контракту Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Україна та Туреччина домовилися про поглиблення співпраці у безпілотній авіації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

І дощ, і сонце: погода на вихідні 20–21 листопада

Цей вікенд потішить і любителів прогулянок під парасолькою, і тих, хто вже нудьгує за ясними днями! За даними Sinoptik.ua,...