Спецпризначенці ЗСУ взяли участь у масштабних навчаннях ССО Night Hawk 2021. ФОТО

-

Читайте также

Спецпризначенці 73-го морського центру СпП імені кошового отамана Антіна Головатого з 27 вересня по 7 жовтня взяли участь у  найбільших північноєвропейських військових навчаннях сил спеціальних операцій Night Hawk 2021 («Нічний яструб 2021»), що проходили у Данії. Навчання відбувалися на всій території Данії: на суші, у морі та у повітрі, а іноді й у густонаселених районах міст, де вояки відпрацьовували сценарій навчань в умовах наближених до бойових.

Особливістю навчань Night Hawk 2021 є вдосконалення навичок воїнів SOF у сценаріях гібридних загроз і методів ведення війни. Основою цих сценаріїв є особливі умови: коли противник не тільки захоплює критичну інфраструктуру, але й супроводжує це кібератаками на державні установи, дезінформацією та дезорієнтацією суспільства тощо, повідомляє Командування ССО ЗСУ.

SOMTG (Special Operations Maritime Task Group) під час цих навчань разом з колегами SOF країн-партнерів розробляли плани спеціальних операцій, а також безпосередньо проводили їх, включаючи абордажні дії, звільнення заручників та захоплення надважливих об’єктів.

Кількість учасників країн-партнерів нараховує 2500 військовослужбовців з 13 країн: Австрії, Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Словенії, Чехії, Швейцарії та України.

Перші військові навчання «Night Hawk» відбулися в Данії на початку 90-х років. З того часу їх завдання та масштаби настільки розвинулися, що вони визнаються на міжнародному рівні, насамперед через максимальну наближеність завдань до реалістичних умов. Попередні навчання відбулися у 2018 році за участі 1800 військовослужбовців з 8 країн.

Як повідомляла група «ІС», генерал ССО ЗСУ отримав нагороду від президента США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів на Донбасі: уточнені дані за дві доби

Минулої доби, 3 грудня, втрати російсько-окупаційних військ в районі проведення Операції об’єднаних сил склали дві особи. Про це у...