Спецпризначенці ЗСУ провели нічні навчання. ФОТО

-

Читайте также

Тактико-спеціальні навчання під час яких оператори-розвідники 73-го морського центру СпП імені кошового отамана Антіна Головатого здійснювалось з метою виведення в глибокий тил противника десантуванням на парашутних системах типу «крило» з озброєнням та приладами нічного бачення, які дають змогу контролювати місцевість в польоті та завчасно виявляти противника.

За повідомленням 73-го МЦСпП, парашутні системи типу «крило» дозволяють десантуватися з висот понад 6 тисяч метрів і тим самим залишатися непоміченими противником, планувати на десятки кілометрів в його тил. Це дає змогу виконувати завдання, залишаючись непоміченими.

Не дарма ж лозунг ССО: «Тихо прийшов — тихо пішов!».

Як повідомляла група ІС, очаківські «морські котики» під час навчань пролетіли 15 кілометрів на парашутах та десантувались в тил «ворога».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Протидія кіберзагрозам РФ: фахівців ЗСУ запросять на навчання Locked Shields

Особливу увагу в оборонних відносинах України та США приділено посиленню співпраці в сфері кібербезпеки, повідомляє українська воєнна розвідка. Серед стратегічних...