Спецпризначенці НГУ пройшли випробування на витривалість та психологічну стійкість. ФОТО

-

Читайте также

Спецпризначенці, які проходять базовий курс підготовки у Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру НГУ, упродовж тижня здійснювали багатокілометрові переходи, жили автономно у лісі, організовували засідки та знищували умовного противника, повідомляє відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ.

У перший день навчального польового виходу, за легендою, після десантування парашутним способом дві групи спецпризначенців, незалежно одна від одної, оминаючи населені пункти, вийшли у вказаний район. Варто нагадати, що все це вони робили скритним способом. Досягнувши пункту призначення гвардійці організували табір, де провели весь тиждень, імітуючи перебування в тилу супротивника, створили вогневу засідку, успішно знищили умовного ворога та відпрацювали відрив від противника після виконаного завдання.

Наступним випробуванням для молодих спецпризначенців було подолання водної перешкоди у повному бойовому спорядженні, яке вони провели за допомогою верхолазного спорядження, спускаючись по канату та вплав.  Також гвардійці покращили свої навички зі стрільби з станкового протитанкового гранатомета (СПГ-9) та підствольного гранатомета. 

Цей навчальний польовий вихід був лише проміжним етапом навчання спецпризначенців. Через 2 тижні на них чекає комплексний польовий вихід у якості екзамену, на якому вони покажуть усе, чому навчились у Міжнародному центрі.

Як повідомляла група ІС, спецпризначенці з усіх куточків України здійснили стрибки з парашутом. Десантування відбувалося на аеродромі Гвардійської авіаційної бази Національної гвардії в місті Олександрія на Кіровоградщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Поглощение Беларуси: как относится к беларусам, проживающим в Украине

"Насколько благонадежными вы считаете беларусов, которые проживают в Украине?". Этот вопрос от иноземного эксперта, честно говоря, застал меня врасплох,...